Логотип Zephyrnet

Підсумок гранд-фіналу Gen.G проти Sentinels – Masters Madrid

Дата:

Матч Gen.G проти Sentinels — це фінальна серія Masters Madrid, де переможці отримають приз у розмірі 250,000 3 доларів США, 2024 очки VCT і перший міжнародний титул Valorant у XNUMX році.

Gen.G проти Sentinels – вибір карти

Перемога у фіналі верхньої сетки дала Gen.G перевагу вето на карті. Південнокорейці сповна скористалися цим фактом і заборонили Lotus і Sunset – карти, де Sentinels показали сильні результати на цьому заході.

Це важкий пул карт для Sentinels, і їм потрібно буде показати сильний вигляд, щоб забезпечити грандіозну фінальну перемогу.

Gen.G проти Sentinels – карта 1

Gen.G вибрав класичну композицію подвійного дуелянта з Джеттом і Йору та продовжив вибір на свій незвичайний вибір Astra. Композиція Sentinels, з іншого боку, є більш поширеною, яку ми зазвичай бачимо, порівняно з вибором суперника подвійним контролером.

Перший тайм завершився з рахунком 7-5 на користь Gen.G, коли вони почали атаку та виграли пістолет. Було кілька клатч-ігор від південнокорейців, у тому числі 3K від Кіма «Карона» Вон Те. Їхні пост-заводи виглядали потужними з утилітами від Viper, Astra та Sova.

Sentinels зрівняли рахунок до 7-7, вигравши пістолети у другому таймі, але швидко втратили контроль після поразки проти еко. Хоча північноамериканці виглядали набагато краще, ніж минулого разу, граючи на цій карті, Gen.G була кращою командою з хорошим відривом.

Після поразки в еко південнокорейці не дозволили жодному раунду піти на користь своїх опонентів, а Бьон «Манчкін» Санг Бом кілька разів закривав Sentinels, захищаючи B на Viper.