Логотип Zephyrnet

Серія програшів Дакс подовжилася до шести ігор Перемога Блюз 4-2

Дата:

У неділю ввечері «Анахайм Дакс» програв «Сент-Луїс Блюз» з рахунком 4:2.

У складі «синіх» два голи забив Роберт Томас. Павел Бухневіч зробив три гольові передачі за "синіх", а Джастін Фолк додав дві передачі. Кевін Хейз і Джейк Нейборс додали по голу у складі Сент-Луїса.

Для «Качок» Трой Террі забив два голи, щоб подбати про рахунок. Алекс Кіллорн, Лео Карлссон, Павло Мінтюков, Джексон Лакомб додавали результативні передачі.

У першому періоді за 6:19 до кінця Трой Террі зібрав відскок після удару Павла Мінтюкова, щоб вивести «Качок» вперед 1-0.

Це був би єдиний гол у цьому періоді, і «Анахайм» виграв би першим з рахунком 1:0.

Далі, у другому періоді, Кевін Хейз зрівняв рахунок для синіх, коли відбив удар Торі Круга.

Другий період закінчився з нічийним рахунком 1-1.

Сент-Луїс контролював третій період, оскільки штрафні хвилини знову були проблемою для Дакс. Качки проводили б у штрафній 12 хвилин. Роберт Томас дав би «синім» перевагу з рахунком 2-1 за допомогою голу в пауер-грі.

Потім о 6:12 Джейк Нейборз збільшив перевагу до 3-1 після ще однієї потужної гри «Блюз», відзначивши удар Брайдена Шенна, який переміг воротаря «Дакс» Лукаса Достала.

Ще раз «сині» забили в силі. Ще один гол Роберта Томаса після результативної передачі Павла Бухневіча. Виведення Сент-Луїса вперед 4-1.

Трой Террі зробив би ситуацію трохи ближчою, зробивши миттєвий удар, щоб зробити рахунок 4-2 трохи занадто пізно, залишилося лише вісім секунд до гри.

Сент-Луїс бере перемогу в серії сезону та відвідає Honda Center сьомого квітня на останній зустрічі двох команд сезону.

Це шоста поразка "Дакс" поспіль і сьома в останніх восьми іграх. Анахайм забив 31 м'яч під час шести ігрових заносів.

«Анахайм» пробив пенальті, забив три м’ячі за шість нагод. «Качкам» було важко перебувати в штрафному весь сезон.

Напад Дакс змагався з стріляниною в Сент-Луїсі 29-28. Вдалим стартом став воротар "Сент-Луїса" Джоель Хофер, який зупинив 27 ударів.

Далі «Дакс» повернуться додому в «Хонда Центр» для матчу з «Міннесотою Вайлд». Ця гра вирішить серію сезону, оскільки «Дакс» перемогли «Вайлд» ще в січні, але минулого четверга Міннесота перемогла «Дакс» з рахунком 2-0.

Ви можете переглянути матч у вівторок о 10:00 EDT 7:00 PDT на NHL Power Play на ESPN+ і HULU.