Логотип Zephyrnet

Лейкерс здобули бажану перемогу над Денвером, тепер програючи з рахунком 3-1 у серії

Дата:

Після того, як «Лейкерс» стали першою командою за 25 років, яка збільшила перевагу в перших трьох іграх серії плей-оф із двозначним числом, вони хотіли змінити наратив проти цієї команди «Наггетс».

Наприкінці першої чверті «Лейкерс» підвищували на сім. Ця тенденція зберігається протягом перших трьох ігор серії.

Друга чверть принесла постійний залік і міцний захист із Lake Show. Присутність Джексона Хейса змогла запобігти багатьом забитим м’ячам, поки Ентоні Девіс був поза полем.

Коли AD зміг повернутися на корт за 8 хвилин до кінця тайму, все продовжувало йти шляхом Лейкерс. Остін Рівз зміг створити собі простір і вийти на лінію, а Ентоні Девіс залишався домінуючим.

Вони взяли перевагу в 12 очок в антракті, і почалося справжнє випробування. Чи зможуть «Лейкерс» зберегти двозначну перевагу чи продовжать розвалюватися?

Ключовим для Леброна було те, чи зможуть вони зберегти свою інтенсивність захисту протягом третьої чверті. Це виявилося правдою з їхнім відскоком у захисті, який призвів до переходу очок.

Незважаючи на те, що Денвер зміг зробити міні-пробіг в середині чверті, Лейкерс залишалися спокійними. Їх перевага становила сім, а до четвертої чверті залишалося три з половиною. Кожне володіння є монументальним через їхні проблеми після перерви.

Майкл Портер-молодший продовжував залишатися колючкою в боці «Лейкерс» і був великою причиною, чому «Наггетси» опинилися неподалік. Після завершення третьої чверті та переваги Лейкерс на 11, залишилася лише одна чверть, щоб продемонструвати, що вони можуть перемогти цю команду Денвера, і дати їм будь-який шанс у цій серії.

Обидві команди розпочали чверть неакуратно, але Леброн Джеймс зміг встановити стабільний темп для Лейкерс і надати їм впевненості в нападі. Він також зміг збільшити їхню перевагу до 16 під час кидання з алей-уп, найбільшого результату в грі.

«Лейкерс» грали так, ніби їм було що доводити, особливо в четвертій чверті. За чотири з половиною хвилини до кінця роботи Джеймс взяв на себе завдання, надіславши повідомлення в Денвер. Вони не збиралися програвати гру і здобули величезну перемогу з рахунком 119-108 у неділю ввечері.

З їхньою першою перемогою над Денвером з 16 грудня 2022 року тепер є віра, що вони можуть перемогти цю команду Денвера і, можливо, зробити це чотири рази поспіль.

Головний тренер Дарвін Хем прокоментував, як Лейкерс змогли позбутися будь-яких ознак повернення Наггетсів.

«Ми знали, що вони збираються зробити пару пробіжок, головне для нас — зробити це якомога складнішим, вони завдали складних ударів… ми також підтримували рух табло».

Д'Анджело Рассел, який мав труднощі в грі 3, отримав більше зі свого арсеналу. Він зміг атакувати край і не вживатися за триочкову лінію. Незважаючи на те, що він знайшов свій ритм з-за дуги, він наголосив на важливості не намагатися робити занадто багато після невдалого виступу.

«Це не те місце, коли ти виходиш і намагаєшся домінувати в грі, коли поруч з тобою ЛеБрон і Ентоні Девіс… Нехай гра прийде до мене, будь агресивним, це було так просто».

Він також акредитував своїх товаришів по команді за погляди, які йому вдалося отримати. «Усі були агресивні, всі втрутилися. (Остін Рівз) був величезним, (ЛеБрон) і (Ентоні Девіс), Гейб, Джекссон. Це дозволило нам залишити свій відбиток на грі».

«Лейкерс» намагатимуться отримати таку саму результативність від своїх рольових гравців у грі 3 і підтримувати серію по одній перемогі за раз.