Logotip Zephyrnet

OG premagal vitalnost, da bi dosegel poletni veliki finale IEM

Datum:

OG Poraženi Vitalnost 2-1 v polfinalu IEM poletja 2021, ki je decembra lani dosegel svoj prvi veliki finale po Flashpoint 2. Ekipni AWPer Mateusz „⁠Mantuu⁠“ Wilczewski zabeležil še eno odlično igro (ocena 1.22), s katero je zagotovil zmago proti Dan “⁠ApEX⁠” Madesclaireekipa, daje OG priložnost, da si zagotovijo svoj prvi pokal z vrhunskega dogodka.

OG želijo dokončati sanjski tek

V polfinalni seriji so bili trije navdušujoči zemljevidi, obe ekipi sta izbirali nasprotnika, zmagovalec pa se je odločal za nadvoz, kjer Shahar “⁠FlameZ⁠” Šušan stopil k nalogi.

"Ne glede na to, s katero ekipo se bomo soočili, G2 ali Gambit, bo to zelo težka igra," Valdemar ⁠Valde⁠ Bjørn Vangså je povedal o velikem finalu v intervjuju po tekmi. "Ne glede na to, katero od obeh ekip igramo, mislim, da gre za to, da smo srečni, da smo se uvrstili v veliki finale in poskušali odigrati tekmo s čim manjšim pritiskom."

Na strani Vitalnost, še ena impresivna tekma od Kévin “⁠Misutaaa⁠” Rabier (Ocena 1.14) Francozom ni bilo dovolj za zmago, saj so se uvrstili med 3. in 4. mesto - še vedno njihovo najboljše uvrstitev od odmika od šestčlanskega seznama in klopi Nabil “IveNivera⁠” Benrlitom.

Uporaba pristopa zvitkov, Vitalnost izterjal iz izgubljene pištole na Dust2, da bi se vrnil na 4-4 na strani teroristov. OG nato jim zavrnil vstopne moči in dobro zasukal, da bi ponovno prevzel nadzor nad polčasom, končal z 9: 6 naprej. Jayson "YoKjojin⁠" Nguyen VanTrojka v pištoli je postavila svojo stran za vožnjo s 5: 1, obe ekipi pa sta bili kmalu izenačeni pri 11: 11 in 12: 12. Kljub OGniz štirih krogov, Vitalnost držal za silo nadure, vendar MantuuBrezhibna oblika je bila razlika, ki jo je mednarodna ekipa pripeljala do konca.

Na Mirage, Vitalnost prišel do vodstva s 5: 1, da bi začel stvari na obrambni strani, vendar prednost ni dolgo zdržala. Alexia "⁠Aleksib⁠" Virolainen je svojo ekipo vodil z zgledom, ko so premostili 6-6, polčas pa se je končal z minimalno prednostjo za Vitalnost. Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut skočil v B in na pištoli našel dvojni odpirač, da je svojo ekipo potisnil naprej (11-7), z misutaaa prišel z dvema 1v3s, da bi lahko Francozom udobno zaprli zemljevid, 16-9

Nadzor nad prvim polčasom na nadvozu je prevzel OG zgodaj, kot Aleksibekipa je potiskala in vlekla Vitalnost vstati 7-3. misutaaa se je pojavil z drugo sklopko, tokrat 1v2 na eko, da ustavi gnitje in pomaga svoji ekipi do polčasa zaslužiti sedem krogov. Obe ekipi sta bili nerazdružljivi, saj sta bili strani zamenjani, a uspešen mešani nakup OG v 22. krogu so spremenili plima igre in jim pomagali zagotoviti zmago s 16: 10.