Logo Zephyrnet

Zaproszenie SSBU Krogera

Data:

Kroger Gaming zorganizowało coroczne zaproszenie Super Smash Bros. Ultimate, zapraszając dziesięciu najlepszych graczy na świecie do rywalizacji między sobą. Wydarzenie zostało poprowadzone przez Krogera, a zorganizowane przez Luminosity Gaming.

• Tylera „Marssa” Martina

Gracze zostali podzieleni na dwie grupy, każda grając przeciwko sobie po cztery sety. Tylko jeden zawodnik wygrał wszystkie cztery sety, Sonix. Niestety Marss i Hungrybox przegrali wszystkie cztery sety, co doprowadziło do wczesnej eliminacji z turnieju i tym samym rozpoczęcia gry w pierwszej ósemce drabinki.

Gracze z pozytywnym bilansem zwycięstw rozpoczynaliby po stronie zwycięzcy drabinki. Ci, którzy tego nie zrobili, zaczynali po stronie przegranych.

Top 8:

Następnym, który odpadnie, będzie MkLeo, często uważany za najlepszego gracza wszech czasów. MkLeo zmierzy się z Riddlesem, który gra do szaleństwa przeciwko MkLeo. Choć zdarzały się momenty, w których MkLeo dawało znaki życia, to nie wystarczyło, bo Riddles zamknął seta 3:0 i wyrzucił MkLeo z turnieju.

Następny set był pomiędzy Tweekiem a Maisterem. Maister rozpoczął seta z dominacją, tak jak w pierwszych dwóch grach zrobiłby to z trzema akcjami Tweeka. Jednak pomimo wszelkich wątpliwości co do wyboru Sephirotha, Tweek zanotował zaskakujący, ale dominujący występ w drugiej partii, prowadząc seta do czwartej partii. Niestety to nie wystarczyło, ponieważ Maister zdusił powrót Tweeka i zamknął set. Eliminacja Tweeka z turnieju.

Zwycięzcy półfinału:

Po pierwszych dwóch setach po stronie przegranych. Turniej rozpoczął się teraz po stronie zwycięzcy, zaczynając od pojedynku SHADIC kontra Light. Shadic stoczył dobrą walkę z Lightem, ale Light wygrał pierwszą partię w secie. Jednak SHADIC natychmiast oddał strzał, kończąc zaciętą grę drugą. Od tego momentu SHADIC zwiększał głośność, szybko zamykając akcje Lighta przy każdej żonglowaniu i potwierdzaniu zabójstwa. Czwarta partia była coraz bliżej, ponieważ walka toczyła się w ostatniej akcji, ale SHADIC złapał czystą grę specjalną, aby potwierdzić ostatnie akcje Lighta, zamykając seta.

Nasz drugi mecz, Sonix vs. Dabuz, rozpoczął się odrobinę wolniej, badając nawzajem styl gry i próbując zebrać dane. Jednak Sonix wygrałby pierwszą grę. Dabuz zamieniłby Rosalinę i Lumę na Olimara. Nie miało to jednak żadnego znaczenia dla Sonixa, który bez problemu zakończył drugą partię. Trzecia gra była mniej więcej taka sama, z tą różnicą, że Sonix trzy razy SD w jednej grze, dając Dabuzowi grę za darmo. Na nieszczęście dla Dabuza, w czwartej grze nie było SD dla Sonix i chociaż była to zacięta partia, Sonix zakończył partię 4, wysyłając Dabuz do przegranych i przechodząc do finału zwycięzców.

Ćwierćfinały przegranych:

Mistrz kontra Światło. Maister zaczął od straty swojej pierwszej akcji na rzecz lisa Lighta, ale szybko zorientował się, że na początku seta dogonił Lighta pod względem zapasów i wartości procentowych. Ale światło wróciło do wyrównania zapasów, pozostawiając sytuację ostatnich zapasów. Po uderzeniu w górę, które powinno wylądować na Maisterze, Maister zakończył grę 1 przechyleniem na półkę. Jednakże drugi mecz należał już do Maistera, który szybko wykorzystał akcje Lighta i w secie prowadził 2:2. W trzeciej grze wydawało się, że Maister będzie miał trzy akcje Lighta, ale mały powrót sprawił, że Light ponownie znalazł się na ostatniej pozycji, jednak miał zbyt duży procent, aby zamknąć grę. Maister zamyka trzecią partię i przechodzi do półfinału przegranego.

Zagadki kontra Dabuz. W pierwszym meczu Dabuz robił swoje z Rosaliną i Lumą, szturchając Riddlesa, dopóki ten nie popełni błędu, i zamykając czyste akcje, aby wyjść na 1-1. W drugiej grze Riddles zamienił się z Terrym na Kazuyę. Chociaż gra z Kazuyą jest przerażająca, Dabuz poradził sobie z Kazuyą doskonale, podkradając ciosy Lumie, utrzymując dystans i nie dając się zaskoczyć na śmierć, co dało Dabuzowi zwycięstwo w grze 0. Gra 2, Zagadki zamieniają się z powrotem na Terry'ego, niestety, to nie wystarczyłoby, ponieważ gra 2 była w całości Dabuz. Przechodzimy do półfinału Loser's vs Maister.

Finał zwycięzców:

Zwycięska drużyna rozpoczyna walkę SHADIC kontra Sonix. W grze 1 Sonix dominował, ale SHADIC również zadawał obrażenia w kombinacjach, ale niefortunne SD dałoby Sonixowi grę 1. Pomimo tego, że Sonix zrezygnował z dwóch swoich akcji, i tak wygrał grę 2. Gra 3 była najdłuższą grą w grze ustawiony, ale ostatecznie trafił do Sonix. Wysyłanie SHADIC-a do finału Przegranego, aby zmierzył się ze zwycięzcą Maister kontra Dabuz

Półfinały przegranych:

W pierwszym meczu Maister zamknął się w chmurze. Niezwykłe dla gracza Game and Watch. Podczas gdy Dabuz zamknął się w zwykłej Rosalinie i Lumie. Chociaż Maister's Cloud dał lepszy wynik, niż oczekiwano, Dabuz zakończył partię 1. W grze 1 Maister wrócił do gry i oglądania, Maister awansował na początku gry, ale Dabuz był zdeterminowany, aby utrzymać grę 2, ale po prostu nie mógł.

W meczu 3. pomiędzy obydwoma zawodnikami doszło do zaciętej walki, ale to Dabuz wygrałby partię 3 i zdobył seta. W jeszcze bardziej zaciętej walce w czwartej partii obaj zawodnicy walczyli w ostatniej akcji, ale demonstracja mistrzostwa Dabuza w walce z Rosaliną i Lumą pokazała, że ​​walczył w czwartej partii z potwierdzeniem czystego zabicia.

Finał przegranych:

Dabuz kontra SHADIC. W grze pierwszej Dabuz grał w grę polegającą na szturchaniu i zbieraniu informacji o swoim przeciwniku. Jednak prawie doprowadziło to do przerwy na żądanie i było bliżej, niż życzyłby sobie Dabuz, ale ostatecznie wygrał w pierwszym meczu. Drugi mecz był inny, gdy SHADIC wyszedł przez bramkę i zakończył drugą partię przeciwko Dabuzowi.

SHADIC również wziął udział w trzeciej partii, pozostawiając go w ustalonym punkcie. Jednakże Dabuz jest zdeterminowany, aby uciec temu przegranemu i ustawia seta na partię 3. Zrób lub zgiń za obu graczy. Po tym, co dla obu graczy wydawało się wiecznością, SHADIC uwięził Dabuza w klasycznym f-smashie Corrina, który zapewnił mu udział w Wielkich Finałach vs Sonix.

Wielki finał:

Aby SHADIC wygrał turniej, musi pokonać Sonixa dwa sety z rzędu. To już trzeci raz, kiedy SHADIC zmierzył się z Sonixem w tym turnieju, a SHADIC przegrał oba wcześniej. SHADIC ma nadzieję, że za trzecim razem będzie to urok

Po wyrównanym meczu 1 Sonix prowadzi 1:0. SHADIC jednak trzymał się tam, aby wygrać grę 2. Mecz 3 był blisko, ale niestety dla SHADIC-a nadszedł czas, a on miał niższy procent, co oznaczało, że gra trafia do Sonix. Sonix jest teraz o jeden mecz od zdobycia trofeum. Jednak SHADIC nie ułatwił tego zadania, ponieważ w grze czwartej umieścił Sonixa na dwóch pozycjach, przesuwając seta do gry piątej.

Podobnie jak w grze 3, SHADIC prawie nie spieszył się z tym, że zwiększył procentowo i znalazł trafienie, aby zakończyć grę 5 i zresetować drabinkę. Ktokolwiek wygra następny set, wygrywa wszystko.

Prawdziwe finały:

Sonix próbował przekroczyć limit czasu SHADIC, ale zabrakło mu cierpliwości i SHADIC trafiał trafienie za trafieniem, zamykając grę 1. Gra 2 nie była inna, ponieważ SHADIC utrzymywał dynamikę i znalazł Sonixa w rozsypce. Wylądował w powietrzu czystym, neutralnym uderzeniem specjalnym, aby zakończyć grę 2. Gra 3 to teraz dla Sonix „zrób lub zgiń”, ponieważ SHADIC potrzebuje tylko jednej gry, aby powrócić, o którym marzył.

I zrobił.

SHADIC zagrał idealnie do melodii Sonixa i znalazł losowy f-smash, który zakończył grę 3. Zamknięcie turnieju i zdobycie puli nagród wynoszącej 10,000 XNUMX $. SHADIC może być obecnie uważany za jednego z najlepszych graczy American Smash Bros.