Zephyrnet-logo

Datum:

Nieuws afbeelding

Dit is een uitstekende kans om je eigen prachtige privébergparadijs te bezitten

Dit particuliere bosbezit in Noord-Californië, bekend als Mountain Gate, is een uniek juweel in Foresthill Gold Country. Dit is een uitstekende locatie voor toekomstige ontwikkeling, retraites, kamperen, jagen en off-road voertuigactiviteiten, waaronder motorfietsen, ATV's en sneeuwscooters, evenals landbehoud voor koolstofkredieten. Mountain Gate wordt grotendeels begrensd door het Tahoe National Forest, dat waarschijnlijk nooit zal worden ontwikkeld, en wordt gebufferd door privéland langs Foresthill Road, waardoor de toekomstige eigenaar meer privacy krijgt. De accommodatie heeft directe toegang tot de openbare weg en een waterput op het terrein biedt kristalhelder water. Het is gezoneerd Residentieel bos, minerale hulpbronnen, met een minimale kavelgrootte van 80 hectare. Bovendien is een houttaxatie voor het onroerend goed voltooid en wordt geschat dat er meer dan $ 1,000,000 aan oogstbaar hout is. Dit afgelegen Sierra-paradijs ligt op slechts 28 mijl van Auburn, CA, en dicht bij de grootstedelijke gebieden van Sacramento, Bay Area en Silicon Valley.

"Dit is een uitstekende kans om je eigen prachtige privébergparadijs te bezitten", aldus Marty Higgenbotham, president van HAI.

Bezoek de website op http://www.ForesthillAuction.com om u te registreren om te bieden en om volledige voorbeeldinformatie, foto's en meer te vinden.

Over het bedrijf | Higgenbotham Auctioneers International (HAI), opgericht in 1959, maakt gebruik van de veilingmethode van marketing om onroerend goed in de Verenigde Staten en de wereld te verkopen. Het succes van Higgenbotham wordt toegeschreven aan de uitstekende staat van dienst van het bedrijf in het vermarkten van unieke eigendommen en het bedrijf geniet van voortdurende relaties met Fortune 500-klanten zoals Alcoa, Wal-Mart en Albertson's Supermarkets, evenals met vele beursgenoteerde en hechte bedrijven. Voor meer informatie kunt u terecht op http://www.higgenbotham.com.

Deel artikel op sociale media of e-mail:

PlatoAi. Web3 opnieuw uitgevonden. Gegevensintelligentie versterkt.
Klik hier om toegang te krijgen.

Bron: https://www.prweb.com/releases/sierra_nevada_paradise_higgenbotham_auctioneers_international_announces_their_upcoming_online_auction_of_950_acre_foresthill_california_property/prweb18290575.htm

spot_img

Laatste intelligentie

spot_img

Chat met ons

Hallo daar! Hoe kan ik u helpen?