Zephyrnet-logo

Marvel 'Superhero': Stan Lee NFT's geveild

Datum:

Marvel-fans, verenigt u! Stan Lee, het genie achter enkele van de populairste superhelden van Marvel Comics, zal eindelijk zijn eigen niet-fungibele token hebben.

De overleden Marvel-animator, die ook populair is vanwege zijn cameo-optredens in Marvel Cinematic Universe-films, zal door kunstenaar Rob Prior worden “herschapen” door middel van drie schilderijen die op de markt zullen worden geslagen. Muntbaar NFT-platform.

In de NFT-collectie die wordt geveild, bevinden zich enkele zeldzame foto's en video's van Lee die goed bewaard zijn gebleven door zijn verzorger.

Superheldische schilderijen

De thema's van de drie schilderijen zijn gebaseerd op de zeer populaire MCU-films. De eerste heet ‘The Infinity Gauntlet’, de tweede is ‘Introducing Stan Lee: Master of Magic’ en de derde is ‘I Am Iron Man’.

Wat deze schilderijen nog specialer maakt, is dat ze vóór zijn overlijden door Lee zijn gesigneerd, wat de prijs van de schilderijen zeker zou opdrijven. Mintable zei dat elk schilderij slechts één fysiek exemplaar en één NFT zou hebben.

Volgens Rob Prior heeft hij bijna twee jaar met Lee aan de drie schilderijen samengewerkt voordat hij overleed, en hij zei dat dit zeker trots zou zijn op de NFT-evolutie van de schilderijen.

“De nalatenschap van Stan Lee is eeuwigdurend en zal voor altijd de stripindustrie blijven doordringen”, zei hij.

Stan Lee-erfenis

Prior voegde er ook aan toe dat de collectie, die “Stan Lee Legacy Collection” zal heten, zeker Lee's tijdloze bijdrage aan de strip- en entertainmentindustrie zal benadrukken.

NFT's zouden Lee's nalatenschap vereeuwigen door een van de meest, zo niet de meest populaire superhelden te creëren die over de hele wereld tot miljoenen verbeeldingskracht hebben gesproken.

De NFT-collectie wordt aanstaande 6 augustus geveild.

Afbeelding afkomstig van Cointelegraph Nieuws/ YouTube

PlatoAi. Web3 opnieuw uitgevonden. Gegevensintelligentie versterkt.
Klik hier om toegang te krijgen.

Bron: https://bitcoinerx.com/blockchain/marvel-superhero-stan-lee-nfts-up-for-auction/

spot_img

Laatste intelligentie

spot_img

Chat met ons

Hallo daar! Hoe kan ik u helpen?